Kalite Politikası

ERA KALIP Kalite Yönetimine verdiği önemle müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak, tüm faaliyetlerinde etkinlik ve sürekli geliştirmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir.

Amacımız uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve sürekliliğini sağlamaktır.

Başarımızın temeli “ Kaliteli ürün, kaliteli insan gücü” düşüncesiyle, çalışanlara ERA KALIP San veTic. Ltd. Şti.’nin ayrılmaz parçası olduğunu aşılamak ve onların sürekli gelişmesini sağlayıcı eğitimler vermektir.

Çalışanların memnuniyetini sağlamak amacı ile, eğitimlerle kişisel gelişimi sağlamayı, bilgi ve sorumluluğun paylaşımı ile katılımcı yönetimi ilke edinmiştir.

Tüm yasal mevzuatlar dahilinde uygulamaları ile müşterilerine en güvenilir ve kusursuz ürünler sunmayı hedeflemiştir.

Stratejik avantaj olarak gördüğü çalışanlarının deneyimi, teknolojiye verdiği önem,teknolojik donanım ve dışarıya hiçbir bağımlılığı olmayan, değişen koşul ve beklentilerine uygun bir şekilde iyileştirmek, geliştirmek ve etkinliğini sağlamak firmamızın politikası ve taahhüdüdür.

Kalite, ilkelerinin başta yönetim kadromuz olmak üzere, kuruluşumuzda çalışan her personel tarafından benimsenmesi ve uygulanması temel prensibimizdir.

GENEL MÜDÜR